Apel w sprawie ataków na siedzibę WAGI

Cytując za Stowarzyszeniem WAGA:
„W nocy z 12 na 13 listopada br. lokal Stowarzyszenia WAGA przy ul. Biskupiej 4 został obrzucony kamieniami przez trzech młodych ludzi. Ten atak został przerwany przez jednego z przechodzących mieszkańców, który zareagował i spłoszył chuliganów, dzięki czemu nie doszło do większych zniszczeń .
Stowarzyszenie WAGA ma tę siedzibę dopiero od lipca br, poprzedni lokal znajdował się także przy ulicy Biskupiej i był kilkakrotnie atakowany przez nieznanych sprawców. Wówczas nikt nie interweniował i nie było świadków tamtych wydarzeń.
Tym razem stało się inaczej i choć teraz zareagowała jedna osoba, to na profilu portalu BiskupiaGórka.pl (https://www.facebook.com/pages/BiskupiaGórkapl/172313379584088) po tym zdarzeniu ukazał się apel jednego z mieszkańców do sąsiadów i sąsiadek:


Jesteśmy dziwni. Nikt nikogo się nie boi, ale wszyscy nic nie mówią.
Atak na siedzibę Wagi, kilkaset okien w zasięgu wzroku, i żadnych świadków, ale nikt nic nie widział i nic się nie niby nie działo, nawet mało kto zarejestrował że był hałas I Policja na „kogutach” . Czego się boicie ? Proszę pomóżcie, będzie nam wszystkim przyjemniej się mieszkało jeżeli pozbędziemy się bądź ukrócimy zapędy młodocianych wandali. Nie możemy odpuszczać, to może spotkać każdego z nas, stowarzyszenie Waga jako organizacja non-profit, jest dla nas czyli wszystkich mieszkańców czymś co pobudza, i chce się myśleć o Biskupiej w innych kategoriach niż „patologia, demolka , slums, dziura”.


Stowarzyszenie WAGA także podpisuje się pod tym apelem.”

ke

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci