Gdańskie Dni Sąsiadów

W sobotę, 30 maja br. mieszkańcy i mieszkanki Biskupiej Górki spotkali się na dużym Festynie organizowanym w ramach Gdańskich Dni Sąsiadów. Zdjęcia z tej imprezy można zobaczyć w galerii na stronie Szkoły Podstawowej nr 21: FestynRodzinny2014

ds1

Zachęcamy do organizacji następnych spotkań międzysąsiedzkich, już zapewne bardziej kameralnych, na wspólnych podwórkach lub ogólnodostępnych placach Biskupiej Górki.
Do końca czerwca pomoc w przygotowaniu takich spotkań będzie można uzyskać w Instytucie Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, tel. 58 760 72 16. Więcej informacji: www.gdansk.dnisasiadow.pl.
„Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i poznania swoich sąsiadów i sąsiadek. Zabawa na świeżym powietrzu, spotkanie przy grillu czy święto ulicy – jest wiele sposobów, by wspólnie spędzić czas. Warto to zrobić, bo chociaż widzimy się często, mijamy na schodach i spotykamy w osiedlowym sklepie, nie zawsze zwracamy na siebie uwagę, nie mamy okazji poznać się bliżej. Czas to zmienić!
Przygotowując i rejestrując spotkanie lub festyn na tej stronie albo w Punkcie Informacji Kulturalnej Instytutu Kultury Miejskiej, otrzymacie pakiet startowy pomocny w organizacji imprezy, a wysyłając relację ze spotkania, nagrody.”

Jedno z ubiegłorocznych spotkań sąsiedzkich na Biskupiej Górce

ke

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content