Gdańskie Dni Sąsiadów

W sobotę, 30 maja br. mieszkańcy i mieszkanki Biskupiej Górki spotkali się na dużym Festynie organizowanym w ramach Gdańskich Dni Sąsiadów. Zdjęcia z tej imprezy można zobaczyć w galerii na stronie Szkoły Podstawowej nr 21: FestynRodzinny2014

ds1

Zachęcamy do organizacji następnych spotkań międzysąsiedzkich, już zapewne bardziej kameralnych, na wspólnych podwórkach lub ogólnodostępnych placach Biskupiej Górki.
Do końca czerwca pomoc w przygotowaniu takich spotkań będzie można uzyskać w Instytucie Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, tel. 58 760 72 16. Więcej informacji: www.gdansk.dnisasiadow.pl.
„Gdańskie Dni Sąsiadów to okazja do spotkania i poznania swoich sąsiadów i sąsiadek. Zabawa na świeżym powietrzu, spotkanie przy grillu czy święto ulicy – jest wiele sposobów, by wspólnie spędzić czas. Warto to zrobić, bo chociaż widzimy się często, mijamy na schodach i spotykamy w osiedlowym sklepie, nie zawsze zwracamy na siebie uwagę, nie mamy okazji poznać się bliżej. Czas to zmienić!
Przygotowując i rejestrując spotkanie lub festyn na tej stronie albo w Punkcie Informacji Kulturalnej Instytutu Kultury Miejskiej, otrzymacie pakiet startowy pomocny w organizacji imprezy, a wysyłając relację ze spotkania, nagrody.”

Jedno z ubiegłorocznych spotkań sąsiedzkich na Biskupiej Górce

ke

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci