Wsparcie dla Domu Sąsiedzkiego

23 lutego 2016 r. na lokalu Stowarzyszenia WAGA  przy ul. Biskupiej 4 zawisła tabliczka z logo sponsora EDF Polska S.A. To firma, która wsparła finansowo tę  działająca na rzecz Biskupiej Górki organizację.

“Stowarzyszenie WAGA swoje cele realizuje głównie ze środków własnych oraz z dotacji otrzymanych z Urzędu Miasta Gdańsk w ramach ogłaszanych konkursów – mówi prezeska stowarzyszenia Elżbieta Jachlewska. – Mamy przepiękny lokal, który wymaga gruntownego remontu między innymi z powodu braku ogrzewania. Wiele z naszych pomysłów nie jest nam dane zrealizować – właśnie z powodu braku funduszy.

Dlatego miło nam poinformować, iż firma EDF Polska S. A. zasponsorowała realizację naszego projektu wydawniczego “Polki. Podroż do wnętrza Polski” oraz wspiera nasze dążenia do zainstalowania ogrzewania w siedzibie Stowarzyszenia.

Przypomnijmy również, iż w zeszłym roku Urząd Miasta zafundował nam wymianę starych okien na nowe. Zachęcamy gorąco osoby indywidualne oraz firmy, które mają takie możliwości do wsparcia naszego Stowarzyszenia.”

Stowarzyszenie WAGA w lokalu otrzymanym w użytkowanie od Gminy Gdańsk prowadzi Dom Sąsiedzki, który z powodu braku ogrzewania zawieszał swoją działalność w okresie zimowym. Dzięki Gminie Gdańsk oraz  firmom EDF Polska S.A. i GPEC mieszkańcy Biskupiej Górki będą mogli korzystać z oferty Domu Sąsiedzkiego przez cały rok.

DSC_1231-576x1024

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content