List Stowarzyszenia WAGA do Mieszkanców i Mieszkanek Biskupiej Górki

Szanowni Mieszkańcy i Mieszkanki Biskupiej Górki,
O początku marca br. lokal Stowarzyszenia „WAGA” jest nękany napadami, które nie pozwalają nam spokojnie prowadzić planowanych na rzecz Państwa i Biskupiej Górki działań.

Jesteśmy w stałym kontakcie z policją oraz władzami Miasta Gdańska, do którego należy lokal przy ul. Biskupiej 35/1. Mimo to akty wandalizmu wciąż się powtarzają.

Nie znamy przyczyny tych napaści, dewastowania drzwi lokalu i tablic z ogłoszeniami o planowanych wydarzeniach, przygotowanych z myślą o uatrakcyjnieniu życia społecznego i kulturalnego na Biskupiej Górce.

Nie znamy sprawców.
Ktoś działa w sposób przemyślany i jednoznacznie wskazujący, że ataki są zaplanowane, sprawcy działają pod osłoną nocy, starają się nie ujawniać.

Nadal bardzo zależy nam, osobom działającym w Stowarzyszeniu „WAGA”, by dalej działać na rzecz promocji i rozwoju Biskupiej Górki. Jesteśmy bardzo zaangażowani w działania na rzecz tego wyjątkowego miejsca.

Wspólnie z Państwem pragniemy, aby Biskupia Górka została zrewitalizowana. Aby stała się miejscem gdzie dobrze się żyje i gdzie mogą obok siebie istnieć i działać różne organizacje i instytucje.

BARDZO liczymy na pomoc Państwa, Pana i Pani, każdej osoby mieszkającej na Biskupiej Górcew ujęciu sprawców i powstrzymaniu aktów wandalizmu.

 

Członkinie i członkowie Stowarzyszenia „WAGA”

Kontakt: e-mail: stowarzyszenie.waga@gmail.com

Skip to content