22 marca – wybieramy radnych dzielnicy

W niedzielę, 22 marca br., w Szkole Podstawowej nr 21 przy ul. Na Stoku 43 osoby mieszkające na Biskupiej Górce będą mogły oddać głos na swojego kandydata/kandydatkę do Rady Dzielnicy Śródmieście.

Z listą osób kandydujących można zapoznać się na stronie Urzędu Miasta Gdańska: www.gdansk.pl/start_nowy,512,36097, a więcej informacji o tych osobach uzyskać pod linkiem: http://www.terazdzielnice.pl/. Przeanalizowaliśmy wpisy, a ponieważ dwie osoby są związane z Biskupią Górką, więc prezentujemy ich sylwetki:

Nr 9 na liście: Magdalena Kamrowska:  Magdalena-Katarzyna-Kamrowska
„Całe życie mieszkam w Śródmieściu Gdańska – przez wiele lat na Dolnym Mieście, a obecnie na Biskupiej Górce. Zachwyca mnie niepowtarzalny klimat obu tych miejsc, jednak świetnie zdaję sobie sprawę z problemów ich mieszkańców. Bardzo cieszy mnie trwająca rewitalizacja w różnych gdańskich dzielnicach i mam ogromną nadzieję, że wkrótce nadejdzie czas także na Biskupią Górkę. Nie czekam na to biernie – działam społecznie w Partnerstwie dla Biskupiej Górki i w Stowarzyszeniu WAGA. Od trzech lat oprowadzam wycieczki po Biskupiej Górce jako lokalna przewodniczka.
Z wykształcenia jestem ekonomistką, księgową, analitykiem finansowym małych i średnich przedsiębiorstw, pracuję na kierowniczym stanowisku. Prywatnie jestem mamą dwóch nastoletnich synów.”

mmm

 

Nr 3 na liście: Monika Drolińska:
„Od urodzenia mieszkam w centrum Śródmieścia Gdańska. Interesuje mnie nie tylko historia i architektura naszego pięknego miasta, ale przede wszystkim jego stan obecny i jego przyszłość.
Uważam, że mieszkańcy i mieszkanki Gdańska powinni mieć większy wpływ na jego kształt.
Dlatego kandyduję do Rady Dzielnicy Śródmieście oraz działam społecznie w Stowarzyszeniu WAGA m. in. na rzecz poprawy życia mieszkańców i mieszkanek Biskupiej Górki oraz promocji tego niezwykłego miejsca.
Chętnie udzielam się w Klubie Seniorki i Seniora na Biskupiej Górce, bo miałam okazję przekonać się, że takie możliwości aktywizacji są ludziom starszym bardzo potrzebne.
Jestem absolwentką Wydziału Turystyki i Rekreacji Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Uwielbiam długie spacery i odkrywanie nowych inspirujących miejsc.”

***

Można głosować tylko na jednego kandydata/kandydatkę, stawiając znak „x” w kratce obok nazwiska.

W Szkole Podstawowej nr 21  głosują osoby zameldowane przy ulicach: 3 Maja, Biskupia, Górka, Górna, Gradowa, Kaznodziejska, Kurkowa, Menonitów, Na Stoku, Nowe Ogrody, Reduta Miejska, Rogaczewskiego, Salwator, Spadzista, Strzelecka, Zaroślak.

red.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci