Zrozumieć Sierpień

Mieszkanko, Mieszkańcu Biskupiej Górki!
Spędźmy razem  nadchodzącą sobotę, 26 sierpnia.

Zanim wszyscy się spotkamy w Domu Sąsiedzkim przy ul. Biskupiej 4 o godzinie 16.30 na finale “Zrozumieć Sierpień”, to w siedzibie Fundacji  Życie i pasja przy ul. Biskupiej 6 będzie można się do niego przygotować korzystając z bezpłatnych, ale profesjonalnych usług fryzjerskich i zdobienia paznokci. Na przybyłych będą czekały na bieżąco pieczone ciasto i kawa.
W fundacji Rodzinny Gdansk przy ul. Biskupiej 33 natomiast, od godz. 13 do 15.30 będą trwały warsztaty kulinarne, na których powstaną pyszne i zdrowe potrawy na wspólny stół. Uczestnicy zrobią świeży i aromatyczny hummus, sałatkę tabbouleh i zrobią dodające energii kulki mocy. Warsztaty poprowadzi mieszkanka Biskupiej Górki, Paytrycja Ungerman (Smako:łyki).
 
O godz. 16 zaczną się na placu Ranczo zabawy dla dzieci, które przygotuje Street Bus i Stowarzyszenie WAGA, a o 16.30 w Domu Sąsiedzkim rozpocznie się wernisaż wystawy fotograficznej: 3 MAJA 1982 r. | STAN WOJENNY NA BISKUPIEJ GÓRCE W GDAŃSKU i spotkanie z autorem prezentowanych zdjęć.
Wystawę zorganizowało Europejskie Centrum Solidarności I European Solidarity Centre oraz Stowarzyszenie Biskupia Górka.
Po wernisażu, ok. godz.17.30, na placu Ranczo uczestnicy warsztatów muzycznych zaprezentuja specjalnie przygotowany na tę okazję utwór, który zagrają na zrobionych własnoręcznie instrumentach.A potem będzie czas na rozmowy i smakowanie potraw przygotowanych na warsztatach kulinarnych. Spotkanie umili akordeonowy występ  Zdzisława Masiana, niedawnego mieszkańca Biskupiej Górki.

Zapraszamy

ECS ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ: http://www.ecs.gda.pl/title,Biskupia_Gorka,pid,1494.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.