Rewitalizacja BG

22 lipca w siedzibie Biura Rozwoju Gdańska, w związku z trwającymi pracami nad Gminnym Programem Rewitalizacji, odbyło się spotkanie przedstawicieli organizacji i instytucji z Biskupiej Górki z jednostkami Miasta zaangażowanymi w te prace.

Reprezentowane było Biuro Rozwoju Gdańska, Wydział Rozwoju Społecznego, GZNK (BOM nr2), Fundacja „Życie i pasja”, Stowarzyszenie WAGA, Szkoła Podstawowa 21, Komenda Wojewódzka Policji i Rada Dzielnicy Śródmieście. Zabrakło MOPR-u, Fundacji „Rodziny Gdańsk”, Street Busa, GWSH i Parafii Chrystusa Króla. Spotkanie miało na celu skonsultowanie i wypracowanie propozycji działań społecznych dla obszaru Biskupiej Górki.

Informujemy też, że jednocześnie w Urzędzie Miasta Gdańska trwają przygotowania do realizacji projektu „Metropolitarny System Aktywizacji Społeczno-Zawodowej”, który obejmie też Biskupią Górkę.

ke

 

 

Dodaj komentarz »1 komentarz

  1. Ciekawe czy kiedyś Kanał Raduni odzyska swój ceglany wygląd, chociaż na odcinku od początku ogrodzenia szkoły podstawowej nr. 21 od strony Oruni po kraty przed ul. Menonitów…O to czy powrócą rybki, pijawki i raki też można było by zapytać, były jeszcze w latach 70 XX wieku.

    Często wspominam i mi brakuje pływania tratwą po tym Kanale.

    Odpowiedz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci