Park Salwator – spotkanie informacyjno-konsultacyjne

W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim projekt „Biskupia Górka – miejska przestrzeń rekreacyjna” wygrał głosowanie mieszkańców w Śródmieściu, jednak do tej pory prace na Biskupiej Górce się nie zaczęły.

Zapraszamy mieszkańców  na spotkanie 1 września o godz. 18 do Domu Sąsiedzkiego przy ul. Biskupiej 4, na którym będzie można od wnioskodawczyni dowiedzieć się na jakim etapie są obecnie te prace, kiedy się zaczną i jak długo potrwają. Będzie można zobaczyć też gotowy projekt architektoniczny terenu objętego tą realizacją.

Niespodzianką dla mieszkańców Biskupiej Górki tego wieczoru będzie spotkanie z członkami „Inicjatywy Miasto”, którzy planują zagospodarować część tego parku pozostającego poza planowanymi pracami. Obszar ten znajduje się między budynkiem Na Stoku 42A a boiskiem Szkoły Podstawowej 21. O to, co powinno tam być, chce zapytać mieszkańców „Inicjatywa Miasto”, warto więc przyjść, by podzielić się swoimi pomysłami – być może to one właśnie zostaną zrealizowane?

Na zakończenie porozmawiamy o Budżecie Obywatelskim 2018 i zgłoszonym do niego wniosku nr 8 „Salonik na Biskupiej Górce”, który dotyczy placu Ranczo (za Domem Sąsiedzkim).

Zapraszamy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci