Jak wyjść z zadłużenia czynszowego

„Weź bilet i skasuj długi” – w specjalnym tramwaju, w dniu 17 listopada w godz. 9– 14 na trasie: Pętla Strzyża-Wrzeszcz-Śródmieście-Pętla Siedlce będą udzielane porady przez przedstawicieli instytucji i organizacji zajmujących się tematyką zadłużenia.
Poza tym Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku zaprasza w piątek osoby, które np. nie potrafią prawidłowo zaplanować i wydatkować budżetu domowego, posiadają zadłużenie czynszowe lub chcą pomóc bliskim z podobnymi problemami do odwiedzenia Centrów Pracy Socjalnej w dzielnicach miasta (adresy na stronie: www.mopr.gda.pl). W godzinach od 7.30 do 15.30 będzie tam można zasięgnąć porad prawników, konsultantów, pracowników socjalnych czy też psychologa.

Z kolei w Centrum Bezpieczeństwa Ekonomicznego i Wsparcia Osób Zadłużonych przy ul. Grunwaldzkiej 8, w ramach Dnia Bez Długów – w godz. od 17.00 do 18.30 odbędzie się spotkanie z ekspertami pracującymi nad projektem „Zadłużeni w obligacjach”, gdańskiego MOPR. Dotyczy on wypracowania modelu wsparcia dla osób z zadłużeniem czynszowym. Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych gdańszczan. Porad w godzinach od 8 do 18 udzielać też będą bezpłatnie radcowie i adwokaci przy ul. Dyrekcyjnej 5, w dziewięciu punktach nieodpłatnej pomocy prawnej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci