Warsztaty muzyczne

 

23, 24 i 25 sierpnia,w godz. 16.30–19.30 organizatorzy ZROZUMIEĆ SIERPIEŃ na Biskupiej Górce zaprzaszają na warsztaty muzyczne dla dzieci i młodzieży, które tak jak w zeszłym roku poprowadzi Jarek Marciszewski.

Gdańska Szkoła Wyższa przy ul. Biskupiej 24 B udostępnia swoje zabytkowe piękne wnętrza, gdzie będzie można hałasować do woli. Uczestnicy warsztatów będą skonstruować instrumenty perkusyjne i melodyczne z rur pcv, rur aluminiowych oraz innych nie kojarzonych z muzyką przedmiotów. W programie też podstawy rytmiki, improwizacji oraz badanie różnych możliwości skonstruowanych instrumentów oraz innych perkusjonalii z różnych stron świata, by w rezultacie powstał utwór godny zaprezentowania na sobotnim finale „Zrozumieć Sierpień”.

Zapisy: tel. 514-452-631, e-mail: stowarzyszenie.bg@gmail

.com.

Organizatorzy “Zrozumieć Sierpień” 2017: Europejskie Centrum Solidarności, Stowarzyszenie Biskupia Górka, Stowarzyszenie WAGA, Street Bus, Fundacja “Życie i Pasja”, Fundacja “Rodzinny Gdańsk”, Gdańska Szkoła Wyższa oraz mieszkańcy i mieszkanki Biskupiej Górki. Osoby, które chciałyby właczyć się w prace przygotowawcze zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcia z koncertu będacego podsumowaniem ubiegłorocznych warsztatów prowadzonych przez Jarka Marciszewskiego:

 

 

 

fot. Dawid Linkowski/Archiwum ECS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content