Kurs maturalny w GWSH

Matematyczne soboty dla maturzystów

Matura 2016 – zapisz się na darmowy kurs z matematyki!

Bezpłatny kurs maturalny Za pięć dwunasta to stały cykl zajęć przygotowawczych do matury organizowanych przez Gdańską Wyższą Szkołę Humanistyczną, w którym co roku bierze udział spora grupa uczniów szkół ponadgimnazjalnych z Pomorza.

W tym roku matematyczne soboty w semestrze letnim rozpoczynamy 5 marca i potrwają one do końca kwietnia. Stałym opiekunem kursu jest doświadczona trójmiejska nauczycielka – Jolanta Chamerska. Zajęcia odbywać się będą w nowoczesnej i atrakcyjnej siedzibie GWSH przy ul. Biskupiej 24 B w Gdańsku.

Nasz dwumiesięczny kurs przygotowawczy do matury obejmuje siedem cotygodniowych spotkań, które pozwolą na sprawdzenie oraz poszerzenie już zdobytej wiedzy. Zajęcia z matematyki planowane są w każdą sobotę od 5 marca do 23 kwietnia 2016 roku w godzinach od 9.00 do 11.00. Kurs przewidziany jest dla osób, które planują zdawać maturę na poziomie podstawowym. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisów można dokonywać za pomocą formularza rejestracyjnego.

Informacji telefonicznych dotyczących kursu udzielamy pod numerem: (58) 306 54 78 w. 24 lub pod adresem: info@gwsh.gda.pl.

informacja pochodzi ze strony: http://www.gwsh.gda.pl/pl/aktualnosci/matematyczne-soboty-dla-maturzystow-zapisy.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content