Rewitalizacja 2024-2027 – zaproszenie na warsztaty

Gminny Program Rewitalizacji jest realizowany w Gdańsku od 2017 roku. W marcu 2023 roku Rada Miasta Gdańska podjęła uchwałę o przystąpieniu do jego zmiany. W związku z tym Biuro Rozwoju Gdańska, jako jednostka koordynująca GPR, podjęło szereg działań mających na celu włączenie mieszkańców w proces aktualizacji dokumentu. Jednym z takich działań będą czerwcowe warsztaty, w trakcie których mieszańcy wypracują proponowane założenia programu.

Aktualizacja GPR ma zapewnić kontynuację rozpoczętych działań, jak i zainicjowanie nowych przedsięwzięć, które będą odpowiadały na potrzeby mieszkańców. Uczestnicy, przy wsparciu moderatora i w oparciu o materiały z poprzednich etapów, przeanalizują najważniejsze potrzeby mieszkańców, a następnie wspólnie sformułują główne zadania. Efektem mają być spójne i możliwe do zrealizowania w rewitalizowanych podobszarach propozycje inwestycji i działań społecznych.

Warsztaty dla mieszkańców Biskupiej Górki i Starego Chełma odbędą się 17 czerwca (sobota) 2023 w godz. 11–15. Zapisywać się na nie można do 16 czerwca 2023 r., do godz. 12.00.

ZAPISY NA WARSZTATY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content