Podwórka sąsiedzkiej energii

Fundacja Gdańska i Stowarzyszenie WAGA w ramach realizacji projektu „Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku” zaprasza mieszkanki i mieszkańców Biskupiej Górki do napisania opowiadania lub wiersza (nie musi być rymowany) na temat „Moja Biskupia Górka”.
Tematem opowiadania czy wiersza może być historia dawna albo niedawne wydarzenie. Ważne, by było to coś z Państwa życia i było związane z Biskupią Górką.
Historia może zaczynać się na przykład tak:
Moja Biskupia Górka to miejsce, w którym…
Na Biskupiej Górce mieszkam ….. lat i …..
Kiedy myślę „Biskupia Górka” to od razu przypomina mi się…
Na Biskupiej Górce najbardziej cenię ….
Na Biskupiej Górce najbardziej podoba mi się….
Wszystkie historie zostaną zapisane i opublikowane na stronie internetowej www.stowarzyszeniewaga.pl oraz na jej fanpage na Facebooku, czyli w miejscu, gdzie wiele osób będzie mogło je przeczytać.
Do 4 maja gotowe opowiadania/wiersze można przynosić do siedziby Stowarzyszenia WAGA/Domu Sąsiedzkiego przy Biskupiej 4.

Projekt realizowany jest ze środków Gminy Miasto Gdańsk w ramach realizacji projektów: „Rewitalizacja Biskupiej Górki i Starego Chełmu w Gdańsku” współfinansowanych z Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego.

 

fot. Krystyna Ejsmont

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content