Spacer po fortyfikacjach BG

W czerwcu odbędzie się cykl specjalnych spacerów Lokalnych Przewodników i Przewodniczek w różnych dzielnicach Gdańska. Na spacery obowiązują zapisy, a liczba osób jest ograniczona w związku z obowiązującym reżimem sanitarnym. Spacery są bezpłatne.
UWAGA! Każdy spacer ma ograniczoną liczbę osób, wraz z potwierdzeniem udziału zgłaszający otrzymają informację o miejscu jego startu.

Na Biskupiej Górce spacer odbędzie się 19 czerwca, początek o godz. 17. Wojciech Ostrowski będzie oprowadzał po fortyfikacjach Biskupiej Górki – Redita Koszarowa, prochowniw, bastiony: Zbawiciel, Pośredni, Ostroróg i Czujność. Prosimy o założenie wygodnego obuwia oraz zabranie latarek!

Zapisy dostępne są na stronie Instytutu Kultury Miejskiej: https://ikm.gda.pl/zapisy/.

Pamiętajmy o zasadach, które jesteśmy zmuszeni wprowadzić ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną i dbając o wspólne bezpieczeństwo:

1. W spacerze mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się wcześniej i przekazały swoje dane, na wypadek stwierdzenia u któreś z osób uczestniczących zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną oraz udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym (zgodnie z klauzulami w formularzu).
2. Każdy uczestnik/uczestniczka spaceru musi dokonać indywidualnego zgłoszenia (przez formularz) ze względu na zgody na przetwarzanie swoich danych.
3. Każdy spacer ma ograniczoną liczbę osób, wraz z potwierdzeniem udziału w spacerze otrzymasz informację o miejscu jego startu.
4. Na spacerach zachowuj dystans społeczny: 2 m oraz zasłaniaj usta i nos. W wypadku wejścia do budynków np. na terenach Stoczni każda osoba musi mieć zakryte usta i nos. Osoby, które nie dostosują się do tej zasady nie będą mogły wejść do wnętrz.
5. Pamiętaj, aby odwołać swój udział w spacerze, jeśli: – występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną, – jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny – zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, – w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

Organizatorzy: Instytut kultury Miejskiej i Stowarzyszenie Biskupia Górka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content