Lokalni przewodnicy oprowadzają

Lokalni przewodnicy i przewodniczki od 3 lipca zaczynają regularne oprowadzania po Biskupiej Górce. Spacery odbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki i środy o godz. 17.30 i w soboty o godz. 12.00. Oprowadzania są bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja przez stronę https://ikm.gda.pl/zapisy2021/ – liczba miejsc jest ograniczona.
Najbliższe spacery:
3 lipca, w sobota, godz. 12.00 – “Odkryjmy tajemnice Biskupiej Górki”, oprowadza Magdalena Kamrowska, mieszkanka Biskupiej Górki, aktywistka stowarzyszeń Biskupia Górka i WAGA,
5 lipca, poniedziałek, godz. 17.30 – Krystyna Ochędzan,
7 lipca, środa, godz. 17.30 – “Historyczna Biskupia Górka, budownictwo mieszkaniowe i działalność społeczna mieszkańców”, Antoni Polakowski,
10 lipca, sobota, godz. 12.00 – “Zwyczajni i niezwyczajni ludzie z gdańskiego wzgórza”, Jolanta Kajzer, wieloletnia mieszkanka Biskupiej Górki,
12 lipca, poniedziałek, godz. 17.30 – “Biskupia Górka – strategiczny widok na Gdańsk”, Szymon Drążek,
14 lipca, środa, godz. 17.30 – “Historia. Rzadkie rośliny i zwierzęta występujące na Biskupiej Górce” Stanisław Biskup, mieszkaniec Zaroślaka.
  1. W spacerze mogą wziąć udział tylko osoby, które zapisały się wcześniej i przekazały swoje dane, na wypadek stwierdzenia u któregoś z uczestników zakażenia SARS-CoV-2. Dane zbierane są w celu poinformowania o ewentualnym kontakcie z osobą zakażoną oraz udostępnienia Głównemu Inspektoratowi Sanitarnemu i służbom porządkowym (zgodnie z klauzulami w formularzu).
  2. Każdy uczestnik/uczestniczka spaceru musi dokonać indywidualnego zgłoszenia (przez formularz) ze względu na zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych.
  3. Każdy spacer ma ograniczoną liczbę miejsc – wraz z potwierdzeniem udziału w spacerze otrzymasz informację o miejscu jego startu.
  4. Na spacerach zachowuj dystans społeczny: 1,5 m oraz zasłaniaj usta i nos w pomieszczeniach. Osoby, które nie dostosują się do tych zasad – nie będą mogły brać udziału w spacerze.
  5. Pamiętaj, aby odwołać swój udział w spacerze, jeśli: – występują u Ciebie objawy wskazujące na chorobę zakaźną – jesteś w trakcie odbywania obowiązkowej izolacji lub kwarantanny – zamieszkujesz z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, – w ciągu tygodnia miałeś kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Skip to content