Park Salwator – spotkanie informacyjno-konsultacyjne

W ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim projekt „Biskupia Górka – miejska przestrzeń rekreacyjna” wygrał głosowanie mieszkańców w Śródmieściu, jednak do tej pory prace na Biskupiej Górce się nie zaczęły.

Zapraszamy mieszkańców  na spotkanie 1 września o godz. 18 do Domu Sąsiedzkiego przy ul. Biskupiej 4, na którym będzie można od wnioskodawczyni dowiedzieć się na jakim etapie są obecnie te prace, kiedy się zaczną i jak długo potrwają. Będzie można zobaczyć też gotowy projekt architektoniczny terenu objętego tą realizacją.

Niespodzianką dla mieszkańców Biskupiej Górki tego wieczoru będzie spotkanie z członkami „Inicjatywy Miasto”, którzy planują zagospodarować część tego parku pozostającego poza planowanymi pracami. Obszar ten znajduje się między budynkiem Na Stoku 42A a boiskiem Szkoły Podstawowej 21. O to, co powinno tam być, chce zapytać mieszkańców „Inicjatywa Miasto”, warto więc przyjść, by podzielić się swoimi pomysłami – być może to one właśnie zostaną zrealizowane?

Na zakończenie porozmawiamy o Budżecie Obywatelskim 2018 i zgłoszonym do niego wniosku nr 8 „Salonik na Biskupiej Górce”, który dotyczy placu Ranczo (za Domem Sąsiedzkim).

Zapraszamy.

Kopiowanie materiałów zamieszczonych na portalu www.biskupiagorka.pl jest dozwolone tylko na użytek własny,
w każdym innym przypadku wymagana jest zgoda redakcji.


Copyright © All Rights Reserved · Green Hope Theme by Sivan & schiy · Proudly powered by WordPress

Polityka prywatnosci